I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości w miejscowościach Brudzawki, Książki, Łopatki, Osieczek, Szczuplinki i Zaskocz
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Brudzawki, Książki, Łopatki, Osieczek, Szczuplinki, Zaskocz
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę gruntów rolnych i terenów pod zabudowę (mieszkaniową i zagrodową) na okres 3 lat (do 31.08.2028 r.). Przetarg dotyczy kilku działek w miejscowościach Brudzawki, Książki, Łopatki i Osieczek. Wymagane wpłacenie wadium do 13.08.2025 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w formie przelewu do 13.08.2025 r.
- Przedstawienie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub wypisu z rejestru i upoważnienia (osoby prawne)
- Wskazanie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o przetargu - dzierżawa nieruchomości.pdf (169,96KB)PDFRegulamin przetargu.pdf (173,40KB)PDFZarzadzenie nr 48.2025.pdf (105,06KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (121,36KB)
Części zamówienia (8)
Część 1: Brudzawki - działka 100/5
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,6000 ha w strefie rolniczej.
Część 2: Książki - działka 286
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,5200 ha (tereny rolnicze).
Część 3: Łopatki - działka 246
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,5300 ha (tereny rolnicze/zagrodowe).
Część 4: Łopatki - działka 329/4
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 2,0900 ha (tereny rolnicze).
Część 5: Osieczek - działka 755
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,2475 ha (zabudowa mieszkaniowa).
Część 6: Osieczek - działka 758
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,0790 ha (zabudowa mieszkaniowa).
Część 7: Osieczek - działka 759
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,0797 ha (zabudowa mieszkaniowa).
Część 8: Osieczek - działka 525/2
Dzierżawa nieruchomości o powierzchni 0,5900 ha.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o przetargu - dzierżawa nieruchomości.pdf (169,96KB)pdf
- Regulamin przetargu.pdf (173,40KB)pdf
- Zarzadzenie nr 48.2025.pdf (105,06KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (121,36KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.