Przetarg ustny na sprzedaż drewna opałowego (sosna)
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Książki, ul. Toruńska 17 (miejsce składowania drewna)
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż 4,67 m3 drewna opałowego (sosna). Przetarg odbędzie się 5 maja 2025 r. w Urzędzie Gminy Książki. Koszt załadunku i transportu pokrywa nabywca. Wymagane wpłacenie wadium do 29 kwietnia 2025 r.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 100,00 zł (przelew do 29.04.2025)
- Osobom fizycznym: dowód tożsamości
- Osobom prawnym: wypis z rejestru i upoważnienie
- Pełnomocnikom: pełnomocnictwo
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o przetargu.pdf (116,81KB)PDFRegulamin przetargu.pdf (121,22KB)PDFZarządzenie nr 35.2025.pdf (104,81KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (542,40KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż drewna opałowego (Sosna)
Sprzedaż 4,67 m3 drewna opałowego z gatunku sosna w drodze przetargu ustnego.
Część 2: Sprzedaż drewna opałowego (Sosna)
Sprzedaż 4,67 m3 drewna opałowego (sosna) w drodze przetargu ustnego.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o przetargu.pdf (116,81KB)pdf
- Regulamin przetargu.pdf (121,22KB)pdf
- Zarządzenie nr 35.2025.pdf (104,81KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (542,40KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.