Sprzedaż drewna opałowego w drodze przetargu ustnego
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- ul. Toruńska 17, Książki (miejsce składowania drewna); Urząd Gminy Książki, ul. Bankowa 4 (miejsce przetargu)
Podsumowanie
Wójt Gminy Książki ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż drewna opałowego (sosna oraz topola osika). Przetarg odbędzie się 1 kwietnia 2025 r. w Urzędzie Gminy Książki. Koszt załadunku i transportu pokrywa nabywca. Wymagane jest wpłacenie wadium do 26 marca 2025 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium do 26.03.2025 r.
- Wadium: 100 zł za każdy stos
- Dowód tożsamości (osoby fizyczne)
- Wypis z rejestru i upoważnienie (osoby prawne)
- Pełnomocnictwo (pełnomocnicy)
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o przetargu.pdf (117,66KB)PDFRegulamin przetargu.pdf (123,00KB)PDFZarzadzenie 21.2025.pdf (104,98KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (542,40KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 – Sosna (stos nr 2)
Sprzedaż drewna opałowego z gatunku sosna.
Część 2: Część 2 – Topola osika (stosy 3, 4)
Sprzedaż drewna opałowego z gatunku topola osika.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o przetargu.pdf (117,66KB)pdf
- Regulamin przetargu.pdf (123,00KB)pdf
- Zarzadzenie 21.2025.pdf (104,98KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (542,40KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.