Sprzedaż drewna opałowego w drodze przetargu ustnego
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- ul. Toruńska 17, Książki (miejsce składowania drewna); Urząd Gminy Książki, ul. Bankowa 4 (miejsce przetargu)
Podsumowanie
Wójt Gminy Książki ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż drewna opałowego (sosna oraz topola osika). Przetarg odbędzie się 19 lutego 2025 r. w Urzędzie Gminy Książki. Koszt załadunku i transportu pokrywa nabywca. Wymagane jest wpłacenie wadium przed terminem.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium przelewem do 17.02.2025 r.
- Wadium: 100 zł za każdy numer stosu
- Osobom fizycznym: dowód tożsamości
- Osobom prawnym: wypis z rejestru i upoważnienie
- Pełnomocnikom: pełnomocnictwo
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o przetargu.pdf (118,49KB)PDFRegulamin przetargu.pdf (123,67KB)PDFZarzadzenie 12.2025.pdf (105,23KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (542,40KB)
Części zamówienia (3)
Część 1: Stos nr 1 – Sosna
Sprzedaż drewna opałowego (sosna) o objętości 4,30 m3.
Część 2: Stos nr 2 – Sosna
Sprzedaż drewna opałowego (sosna) o objętości 4,67 m3.
Część 3: Stosy nr 3, 4 – Topola osika
Sprzedaż drewna opałowego (topola osika) o objętości 3,36 m3.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o przetargu.pdf (118,49KB)pdf
- Regulamin przetargu.pdf (123,67KB)pdf
- Zarzadzenie 12.2025.pdf (105,23KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (542,40KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.