Rozbudowa i modernizacja PSZOK w Starym Brześciu

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Miejsce realizacji
Stary Brześć, gm. Brześć Kujawski
Status
aktualne

Podsumowanie

Zamówienie na rozbudowę i modernizację Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w gminie Brześć Kujawski. Zakres obejmuje prace budowlane (Część I) oraz dostawę ciągnika kołowego z osprzętem i przyczepą (Część II). Możliwość składania ofert częściowych.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

02-01-2025

Data składania ofert:

20-01-2025

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

20-01-2025

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (2,78MB)

PDF

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (1 021,30KB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (499,86KB)

PDF

Powiadomienie o zmianach w SWZ.pdf (1,15MB)

PDF

SWZ.pdf (14,18MB)

ZIP

Załączniki SWZ.zip (373,13KB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (147,89KB)

ZIP

Dokumentacja techniczna cz. 1.zip (27,42MB)

ZIP

Dokumentacja techniczna cz. 2.zip (125,70MB)

ZIP

Dokumentacja techniczna cz. 3.zip (117,04MB)

ZIP

Dokumentacja techniczna cz. 4.zip (48,14MB)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Część I: Rozbudowa i modernizacja PSZOK

    Roboty budowlane związane z rozbudową i modernizacją obiektu PSZOK.

  2. Część 2: Część II: Dostawa ciągnika kołowego wraz z osprzętem

    Dostawa ciągnika kołowego z ładowaczem czołowym i przyczepą do transportu odpadów.

Dokumenty (11)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Rozbudowa i modernizacja PSZOK w Starym Brześciu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne