Aranżacja wnętrza - Kujawskie Centrum Szkoleniowe Kół Gospodyń Wiejskich w Guźlinie

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Guźlin (Kujawskie Centrum Szkoleniowe Kół Gospodyń Wiejskich)
Status
aktualne

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest aranżacja wnętrza sali głównej i korytarza w Kujawskim Centrum Szkoleniowym w Guźlinie. Zakres obejmuje wykonanie i montaż firan oraz zasłon wraz z szynamami, zgodnie z projektem (pozycje 18-20). Zamówienie realizowane w trybie podstawowym, bez wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Wymagana gwarancja min. 12 miesięcy.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Ze środków własnych

Data ogłoszenia:

28-11-2024

Data składania ofert:

16-12-2024

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

16-12-2024

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofery.pdf (663,00KB)

PDF

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (582,62KB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (332,92KB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (149,53KB)

PDF

SWZ.pdf (9,56MB)

ZIP

SWZ - załączniki.zip (4,83MB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Aranżacja wnętrza - wykonanie firan i zasłon wraz z szynami oraz montażem

    Wykonanie i montaż firan, zasłon oraz szyn w sali głównej i korytarzu obiektu w Guźlinie.

Dokumenty (6)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Aranżacja wnętrza - Kujawskie Centrum Szkoleniowe Kół Gospodyń Wiejskich w Guźlinie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne