Zakup i dostawa pojazdu do obsługi tężni
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski, parking Urzędu Miejskiego, pl. Władysława Łokietka 1
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę fabrycznie nowego pojazdu do obsługi tężni. Zakres obejmuje dostawę, rejestrację pojazdu, ubezpieczenie OC+AC na 12 miesięcy oraz serwis gwarancyjny (min. 6 miesięcy). Zamawiający nie dopuszcza ofert wariantowych ani równoważnych. Realizacja do końca października 2024 r.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja w ciągu ostatnich 3 lat dostawy pojazdu o wartości min. 150 000 zł brutto
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 108 i 109 ustawy Pzp)
- Wymagana rejestracja pojazdu i ubezpieczenie OC+AC na 12 miesięcy
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
23-07-2024
Data składania ofert:
02-08-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
02-08-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (71,93KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (615,24KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (277,35KB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (317,52KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (9,02MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (110,25KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa pojazdu do obsługi tężni
Dostawa fabrycznie nowego pojazdu wraz z rejestracją, ubezpieczeniem OC+AC na 12 miesięcy oraz serwisem gwarancyjnym.
Dokumenty (6)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (71,93KB)pdf
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (615,24KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (277,35KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (317,52KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (9,02MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (110,25KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.