Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie gminy Brześć Kujawski - III Etap
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski (ul. Kilińskiego 23 C, Stary Brześć Parcele 31, Wieniec, ul. Szkolna 1)
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na montaż 3 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 135,00 kWp na budynkach użyteczności publicznej w Brześciu Kujawskim (stacja uzdatniania wody, oczyszczalnia ścieków w Starym Brześciu, Szkoła Podstawowa w Wieńcu). Realizacja w całości przez jednego wykonawcę. Gwarancja min. 48 miesięcy, rękojmia równa gwarancji.
Kluczowe wymagania
- Brak możliwości składania ofert wariantowych
- Brak możliwości składania ofert równoważnych
- Wymagany podpis kwalifikowany, zaufany lub osobisty
- Gwarancja min. 48 miesięcy + rękojmia
- Realizacja w całości przez jednego wykonawcę
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
23-04-2024
Data składania ofert:
06-05-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
06-05-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (68,13KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (1,07MB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (610,85KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 3.pdf (339,90KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (309,32KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (41,20KB)
ZIP
Załączniki do wyjaśnień SWZ z dnia 29-04-2024 r.zip (1,31MB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (7,13MB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (51,34MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (113,14KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie gminy Brześć Kujawski - III Etap
Montaż 3 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 135,00 kWp na budynkach użyteczności publicznej.
Dokumenty (10)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (68,13KB)pdf
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (1,07MB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (610,85KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ 3.pdf (339,90KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (309,32KB)pdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (41,20KB)pdf
- Załączniki do wyjaśnień SWZ z dnia 29-04-2024 r.zip (1,31MB)zip
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (7,13MB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (51,34MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (113,14KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.