Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Brześć Kujawski
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Brześć Kujawski
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych (zmieszanych, bio, opakowaniowych oraz popiołu) na terenie Gminy Brześć Kujawski. Obejmuje obsługę mieszkańców, obiektów użyteczności publicznej oraz PSZOK. Zamawiający wymaga realizacji całego zamówienia przez jednego wykonawcę. Kryteria oceny: cena (60%) oraz kryterium środowiskowe (40%).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: odbiór odpadów z miasta min. 9000 mieszkańców (1000 Mg/rok) oraz selektywny odbiór opakowań (150 Mg/rok) przez 12 m-cy
- Posiadanie odpowiedniego sprzętu: min. 3 śmieciarki kompaktowe, 1 pojazd do bioodpadów z myjką, 2 pojazdy do selektywnej zbiórki, 1 pojazd n
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Usługi
Tryb zamówienia publicznego:
Przetarg nieograniczony
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
18-04-2024
Data składania ofert:
22-05-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
22-05-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
230707-2024
Zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki pisarskiej w Powiadomieniu o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (372,82KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (683,18KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (331,90KB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf (823,68KB)
ZIP
Załączniki do wyjaśnień treści SWZ.zip (229,99KB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (11,31MB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (781,49KB)
SWZ.pdf (20,76MB)
Postępowania przetargowe
Liczba wyników:
1
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1: Odbiór odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy.
Część 2: Część 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z obiektów użyteczności publicznej
Odbiór odpadów z obiektów użyteczności publicznej oraz PSZOK.
Dokumenty (8)
- Zawiadomienie o poprawieniu oczywistej omyłki pisarskiej w Powiadomieniu o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (372,82KB)pdf
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (683,18KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (331,90KB)pdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf (823,68KB)pdf
- Załączniki do wyjaśnień treści SWZ.zip (229,99KB)zip
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (11,31MB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (781,49KB)zip
- SWZ.pdf (20,76MB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.