Zagospodarowanie terenu placu zamkowego i placu Marii Konopnickiej w Brześciu Kujawskim
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski (Plac Zamkowy oraz Plac Marii Konopnickiej)
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje dwie części: roboty budowlane związane z zagospodarowaniem placu zamkowego (Część 1) oraz prace zieleniarskie i małą architekturę na placu Marii Konopnickiej (Część 2). Inwestycja realizowana jest w strefie ochrony konserwatorskiej. Wymagane jest uwzględnienie kosztów badań archeologicznych oraz zatrudnienie pracowników na umowę o pracę.
Kluczowe wymagania
- Zatrudnienie pracowników na umowę o pracę (bezpośrednie prace budowlane)
- Uwzględnienie kosztów badań archeologicznych w cenie
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 108 i 109 PZP)
- Wymagane oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
15-03-2024
Data składania ofert:
02-04-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
02-04-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (104,61KB)
Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (681,99KB)
Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (629,32KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (338,98KB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (312,52KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (67,19MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (141,30KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1. Zagospodarowanie terenu placu zamkowego w Brześciu Kujawskim
Roboty budowlane w zakresie zagospodarowania placu zamkowego.
Część 2: Część 2. Zagospodarowanie terenu placu Marii Konopnickiej w Brześciu Kujawskim
Prace zielarskie, sadzenie roślin oraz montaż małej architektury.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (104,61KB)pdf
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (681,99KB)pdf
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (629,32KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (338,98KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (312,52KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (67,19MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (141,30KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.