Budowa i zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w gminie Brześć Kujawski
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Brześć Kujawski (Rzadka Wola, Kąkowa Wola)
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na budowę i zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w dwóch lokalizacjach: modernizacja boiska w Rzadkiej Woli (Część 1) oraz budowa kompleksu rekreacyjnego w Kąkowej Woli w systemie „zaprojektuj i wybuduj” (Część 2). Realizacja obejmuje prace projektowe, budowlane oraz wykonanie nawierzchni (m.in. EPDM, zrębki, płyta ażurowa).
Kluczowe wymagania
- Zatrudnienie osób na umowę o pracę (bezpośrednie wykonawstwo)
- Gwarancja min. 24 miesiące (możliwość do 60 miesięcy)
- Brak dopuszczalnych ofert równoważnych
- Brak dopuszczalnych ofert wariantowych
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
09-02-2024
Data składania ofert:
26-02-2024
Godzina składania ofert:
[link dostępny w aplikacji]
Data otwarcia ofert:
26-02-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (103,80KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (813,89KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (452,01KB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (1,67MB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (345,74KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (23,61MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (139,44KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1. Modernizacja boiska w Rzadkiej Woli
Modernizacja boiska obejmująca m.in. wykonanie nawierzchni pod stojaki rowerowe, nawierzchni trawiastej oraz nawierzchni ze zrębki.
Część 2: Część 2. Budowa kompleksu rekreacyjnego w Kąkowej Woli
System 'zaprojektuj i wybuduj': opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa kompleksu rekreacyjnego.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (103,80KB)pdf
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (813,89KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (452,01KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (1,67MB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (345,74KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (23,61MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (139,44KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.