PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Postępowanie na roboty budowlane związane z aktualizacją placu M. Konopnickiej. Tryb podstawowy bez negocjacji, finansowanie z dotacji celowej. Dokumentacja zawiera ogłoszenie oraz zmiany w SWZ.
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
08-02-2024
Data składania ofert:
23-02-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
23-02-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (472,98KB)
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (86,07KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (543,71KB)
ZIP
PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA.zip (28,30MB)
Zamiana treści SWZ.pdf (328,21KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (68,32MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (141,68KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA
Roboty budowlane związane z aktualizacją placu M. Konopnickiej.
Dokumenty (7)
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (472,98KB)pdf
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (86,07KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (543,71KB)pdf
- PLAC M. KONOPNICKIEJ - AKTUALIZACJA.zip (28,30MB)zip
- Zamiana treści SWZ.pdf (328,21KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (68,32MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (141,68KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.