Zakup i dostawa 9-osobowego busa do transportu na potrzeby osób z niepełnosprawnościami
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski, parking Urzędu Miejskiego (pl. Władysława Łokietka 1)
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 9-osobowego minibusa (busa) wraz z pełną dokumentacją do rejestracji w RP. W ramach zamówienia przewidziano dostarczenie pojazdu, przeglądy gwarancyjne oraz bezpłatną usługę serwisową z wymianą części eksploatacyjnych w okresie gwarancji. Zamawiający nie dopuszcza ofert równoważnych ani wariantowych.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Dostarczenie kompletnej dokumentacji do rejestracji w RP (faktura, karta pojazdu, badanie techniczne)
- Aktualne świadectwo homologacji
- Minimum 6 miesięcy gwarancji (z opcją do 24 miesięcy)
- Brak podstaw do wykluczenia (podatki, ZUS, upadłość itp.)
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
30-01-2024
Data składania ofert:
07-02-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
07-02-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (75,28KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (646,35KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (268,07KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (9,19MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (114,81KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa 9-osobowego busa
Dostawa 9-osobowego minibusa wraz z serwisem i gwarancją.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (75,28KB)pdf
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (646,35KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (268,07KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (9,19MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (114,81KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.