Budowa i zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w gminie Brześć Kujawski
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Kąkowa Wola, gm. Brześć Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na budowę kompleksu rekreacyjnego w systemie 'zaprojektuj i wybuduj' w Kąkowej Woli. Zakres obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych (m.in. boisko, parking rowerowy, nawierzchnie trawaste i zrębki). Inwestycja współfinansowana z funduszy unijnych (EFRR).
Kluczowe wymagania
- Wadium (zależne od części)
- Zatrudnienie pracowników na podstawie umowy o pracę (bezpośrednie wykonanie robót)
- Gwarancja min. 24 miesiące (max 60 miesięcy)
- Rękojmia równa okresowi gwarancji
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
11-01-2024
Data składania ofert:
26-01-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
26-01-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (110,20KB)
Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty część 3.pdf (710,37KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w części.pdf (506,81KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (522,90KB)
ZIP
Załączniki do wyjaśnień SWZ 2 z dnia 24-01-2024 r.zip (5,09MB)
Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (18,50MB)
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf (47,08KB)
Zawiadomienie o zamianie treści SWZ.pdf (516,82KB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (790,26KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (23,88MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (155,56KB)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1 - Roboty budowlane (niepełna nazwa w tekście, domniemana)
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych i kształtowania terenów.
Część 2: Część 2: Budowa kompleksu rekreacyjnego w Kąkowej Woli
Projekt i budowa kompleksu rekreacyjnego w systemie 'zaprojektuj i wybuduj'.
Część 3: Część 3: Urządzenie placów zabaw
Urządzenie placów zabaw w trzech lokalizacjach.
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (110,20KB)pdf
- Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty część 3.pdf (710,37KB)pdf
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w części.pdf (506,81KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (522,90KB)pdf
- Załączniki do wyjaśnień SWZ 2 z dnia 24-01-2024 r.zip (5,09MB)zip
- Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (18,50MB)pdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf (47,08KB)pdf
- Zawiadomienie o zamianie treści SWZ.pdf (516,82KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (790,26KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (23,88MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (155,56KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.