Kredyt krótkoterminowy w kwocie 5 000 000,00 zł
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Brześć Kujawski
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Postępowanie dotyczące udzielenia Gminie Brześć Kujawski kredytu krótkoterminowego na kwotę 5 mln zł. Termin uruchomienia: styczeń 2024, spłata do końca 2024 r. Brak prowizji i opłat. Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału.
Kluczowe wymagania
- Status banku/funduszu zgodnie z Prawem bankowym
- Brak podstaw wykluczenia (art. 108 i 109 Pzp)
- Złożenie oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu
- Złożenie odpisu/informacji z KRS lub CEIDG
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Usługi
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
04-01-2024
Data składania ofert:
12-01-2024
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
12-01-2024
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (51,79KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (300,93KB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (264,30KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (8,13MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (105,75KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Kredyt krótkoterminowy w kwocie 5 000 000,00 zł.
Udzielenie kredytu krótkoterminowego w kwocie 5 mln zł na okres do końca 2024 roku.
Część 2: Kredyt krótkoterminowy w kwocie 5 000 000,00 zł.
Udzielenie kredytu krótkoterminowego w kwocie 5 mln zł na okres do końca 2024 roku.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (51,79KB)pdf
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (300,93KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (264,30KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (8,13MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (105,75KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.