Zakup i dostawa 9-osobowego busa do transportu na potrzeby osób z niepełnosprawnościami
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- parking Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim - pl. Władysława Łokietka 1, 87-880 Brześć Kujawski
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę 9-osobowego busa przystosowanego do transportu osób z niepełnosprawnościami. Zakres obejmuje dostawę, przeglądy gwarancyjne oraz bezpłatny serwis z wymianą części eksploatacyjnych. Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału.
Kluczowe wymagania
- Brak podstaw wykluczenia (art. 108 i 109 ustawy Pzp)
- Brak naruszeń obowiązków podatkowych, składek ZUS/NFZ
- Nie podlegać likwidacji, upadłości ani zawieszeniu działalności
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
12-12-2023
Data składania ofert:
21-12-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
21-12-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (60,86KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (297,63KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (9,18MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (114,54KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa 9-osobowego busa do transportu na potrzeby osób z niepełnosprawnościami
Dostawa 9-osobowego busa wraz z kompletem dokumentów do rejestracji, przeglądami gwarancyjnymi i bezpłatnym serwisem.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (60,86KB)pdf
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (297,63KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (9,18MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (114,54KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.