Roboty budowlane - Stary Brześć

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Stary Brześć
Status
aktualne

Podsumowanie

Postępowanie na roboty budowlane dotyczące wodociągów w miejscowości Stary Brześć. Tryb podstawowy bez negocjacji. Finansowanie z dotacji celowej.

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

17-11-2023

Data składania ofert:

04-12-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

04-12-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (76,39KB)

PDF

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (833,75KB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (509,01KB)

PDF

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (41,63KB)

DOCX

5. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału poprawiony.docx (34,82KB)

PDF

Zmiana treści SWZ.pdf (2,32MB)

ATH

STARY BRZEŚĆ PARCELE Kosztorys.ath wodociąg.ATH (22,45KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ 3.pdf (592,27KB)

ZIP

przedmiary .ath.zip (9,42KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (722,09KB)

ZIP

Załączniki SWZ.zip (65,09MB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (120,26KB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Roboty budowlane

    Realizacja robót budowlanych związanych z siecią wodociągową.

Dokumenty (12)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Roboty budowlane - Stary Brześć — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne