Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Brześć Kujawski, osiedle Falborek (ul. Sokolników)
Status
aktualne

Podsumowanie

Zamówienie na budowę Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim (tryb zaprojektuj i wybuduj) wraz z infrastrukturą (drogi, zagospodarowanie terenu). Postępowanie zostało unieważnione z powodu ofert przekraczających budżet Zamawiającego. Zakres obejmuje dokumentację projektową, budowę obiektu oraz budowę dróg (ul. Sokolników).

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

10-11-2023

Data składania ofert:

28-11-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

28-11-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (70,26KB)

PDF

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (988,68KB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (519,79KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ 3.pdf (338,62KB)

PDF

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf (60,20KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (1,92MB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (317,74KB)

ZIP

Załączniki SWZ.zip (135,62MB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (124,61KB)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim wraz z zagospodarowaniem terenu

    Budowa obiektu zapewniającego całodobowy pobyt osobom niepełnosprawnym w formule zaprojektuj i wybuduj.

  2. Część 2: Budowa dróg na osiedlu Falborek - ulica Sokolników

    Budowa dróg oraz infrastruktury towarzyszącej (m.in. kanał technologiczny 250m).

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Brześciu Kujawskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne