Zakup i dostawa pojazdów w ramach zadania inwestycyjnego Budowa infrastruktury leczniczo-uzdrowiskowej w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- parking Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim - pl. Władysława Łokietka 1, 87-880 Brześć Kujawski
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę pojazdów (część 1: pojazdy silnikowe, część 2: ciągnik z beczką). Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału (art. 255 pkt 1 ustawy Pzp). Przedmiotem była dostawa z serwisem i gwarancją.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: dostawa pojazdu o wartości min. 140 tys. zł (część 1) lub 350 tys. zł (część 2) w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak zaległości w podatkach i składkach ZUS/NFZ
- Brak upadłości/likwidacji
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Dostawy
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
09-11-2023
Data składania ofert:
17-11-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
17-11-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (70,95KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (305,32KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (10,74MB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (136,49KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
Dostawa pojazdów silnikowych do transportu towarów wraz z serwisem i gwarancją.
Część 2: Część 2 - Dostawa ciągnika z beczką
Dostawa ciągnika rolniczego z beczką jako elementu ciągu technologicznego tężni.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (70,95KB)pdf
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (305,32KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (10,74MB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (136,49KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.