Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Brześć Kujawski

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Gmina Brześć Kujawski (m.in. osiedle Archeologów, Dubielewo, ul. Szkolna w Brześciu Kujawskim, trasa Gustorzyn-Aleksandrowo-Brzezie)
Status
aktualne

Podsumowanie

Zamówienie na budowę i przebudowę infrastruktury drogowej, chodników oraz oświetlenia w gminie Brześć Kujawski. Zakres obejmuje m.in. budowę dróg rowerowych, wymianę nawierzchni asfaltowych i chodnikowych, montaż oświetlenia LED oraz regulację infrastruktury towarzyszącej. Postępowanie zostało zakończone wyborem wykonawców.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Tryb podstawowy bez negocjacji

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

17-10-2023

Data składania ofert:

02-11-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

02-11-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (151,42KB)

PDF

Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (1,32MB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (741,67KB)

PDF

PB_zrzut_wody_do_jez_Cmentowo.pdf (8,21MB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ 3.pdf (642,05KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ 2.pdf (1 020,21KB)

PDF

Program badań - Brześć Kujawski - os. archeologów - J. Lewandowska.pdf (538,81KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (4,16MB)

PDF

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdf (50,59KB)

PDF

Zawiadomienie o zmianie treści SWZ 2.pdf (2,80MB)

PDF

Ogłoszenie o zamianie ogłoszenia.pdf (86,65KB)

PDF

Zawiadomienie o zmianie treści SWZ.pdf (11,41MB)

ZIP

Załączniki SWZ.zip (124,04MB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (162,70KB)

Części zamówienia (4)

  1. Część 1: Część 1: Budowa drogi i dróg rowerowych na osiedlu Archeologów

    Budowa infrastruktury drogowej i rowerowej, montaż oświetlenia LED, ułożenie kabli i rozbudowa szafki sterującej.

  2. Część 2: Część 2: Przebudowa drogi gminnej Gustorzyn -Aleksandrowo - Brzezie - ETAP I

    Przebudowa drogi gminnej o długości ok. 973 m, w tym ułożenie nawierzchni asfaltowej i wymiana przepustów.

  3. Część 3: Część 3: Przebudowa chodnika w m. Dubielewo

    Przebudowa chodnika z kostki brukowej, montaż oświetlenia solarnego i regulacja studni.

  4. Część 4: Część 4: Przebudowa chodnika przy ul. Szkolnej w Brześciu Kujawskim

    Przebudowa chodnika z kostki brukowej, wymiana bariery U-11a i regulacja infrastruktury.

Dokumenty (14)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Brześć Kujawski — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne