Urządzenie placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego budowa infrastruktury leczniczo-uzdrowiskowej w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Uzdrowisko Wieniec-Zdrój
Status
aktualne

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie placu zabaw (m.in. huśtawki, urządzenia z HPL, elementy ze stali nierdzewnej) w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój. Zamówienie obejmuje dostawę i montaż fabrycznie nowych urządzeń z atestami bezpieczeństwa. Postępowanie zostało zakończone wyborem najkorzystniejszej oferty.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Przed terminem składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Dostawy

Tryb zamówienia publicznego:

Przetarg nieograniczony

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

13-10-2023

Data składania ofert:

24-10-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

24-10-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (73,64KB)

PDF

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (680,10KB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (323,73KB)

PDF

Rysunek poglądowy.pdf (973,34KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (635,73KB)

ZIP

Załączniki SWZ.zip (20,31MB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (112,58KB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Urządzenie placu zabaw

    Dostawa i montaż wyposażenia placu zabaw, w tym huśtawek oraz urządzeń z płyty HPL i stali nierdzewnej.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Urządzenie placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego budowa infrastruktury leczniczo-uzdrowiskowej w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne