Roboty budowlane (nr UZP/TED 2023/BZP 00395110)

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Status
aktualne

Podsumowanie

Postępowanie o roboty budowlane, tryb przetargu nieograniczonego. Status: po terminie składania ofert. Finansowanie z dotacji celowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia nie został zawarty w udostępnionej treści.

Treść ogłoszenia

Status zamówienia:

Po terminie składania ofert

Rodzaj zamówienia publicznego:

Roboty budowlane

Tryb zamówienia publicznego:

Przetarg nieograniczony

Finansowanie:

Z dotacji celowej

Data ogłoszenia:

13-09-2023

Data składania ofert:

28-09-2023

Godzina składania ofert:

09:30

Data otwarcia ofert:

28-09-2023

Godzina otwarcia ofert:

10:00

Miejsce złożenia oferty:

[link dostępny w aplikacji]

Numer UZP/TED:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

PDF

Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (73,50KB)

PDF

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (663,73KB)

PDF

Informacja z otwarcia ofert.pdf (313,15KB)

PDF

Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (415,38KB)

PDF

Ogłoszenie o zamianie ogłoszenia.pdf (40,93KB)

PDF

Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (118,40KB)

ZIP

Załączniki SWZ.zip (44,38MB)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Roboty budowlane

    Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane.

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Roboty budowlane (nr UZP/TED 2023/BZP 00395110) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne