Budowa miasteczka ruchu drogowego oraz doposażenie szkół w symulatory rowerów
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Gmina Brześć Kujawski
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje dwie części: budowę infrastruktury miasteczka ruchu drogowego (roboty ziemne, nawierzchnia z kostki, utwardzenie terenu) oraz dostawę 4 kompletów symulatorów rowerowych do szkół podstawowych w Brześciu Kujawskim. Postępowanie zostało unieważnione z powodu przekroczenia budżetu przez najkorzystniejszą ofertę.
Kluczowe wymagania
- Zatrudnienie na umowę o pracę osób wykonujących roboty budowlane
- Brak dopuszczenia ofert równoważnych
- Brak dopuszczenia ofert wariantowych
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Z dotacji celowej
Data ogłoszenia:
08-09-2023
Data składania ofert:
25-09-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
25-09-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (80,87KB)
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (299,52KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (301,55KB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (135,54KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (57,58MB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 - Budowa miasteczka ruchu drogowego
Roboty budowlane obejmujące przygotowanie terenu, roboty ziemne oraz wykonanie nawierzchni z kostki bezfazowej.
Część 2: Część 2 - Doposażenie szkół w symulatory rowerów
Dostawa 4 kompletów symulatorów szkoleniowych roweru wraz z transportem, montażem i szkoleniem.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (80,87KB)pdf
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.pdf (299,52KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (301,55KB)pdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (135,54KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (57,58MB)zip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.