Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI, Brześć Kujawski
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Rzadka Wola nr 32, działka nr 44, obręb 0020 Rzadka Wola Wieś, gmina Brześć Kujawski
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest zmiana konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego i montażem okien połaciowych w budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli. Zakres prac obejmuje również remont pomieszczeń łazienki i WC. Inwestycja realizowana jest w trybie podstawowym. Wymagane jest wniesienie wadium w wysokości 5 000 PLN.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 5 000,00 PLN
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Zatrudnienie pracowników na podstawie umowy o pracę (wykonanie robót ogólnobudowlanych)
- Gwarancja: min. 48 miesięcy (max 84 miesiące)
- Rękojmia równa okresowi gwarancji
Treść ogłoszenia
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy bez negocjacji
Finansowanie:
Ze środków własnych
Data ogłoszenia:
04-09-2023
Data składania ofert:
19-09-2023
Godzina składania ofert:
09:30
Data otwarcia ofert:
19-09-2023
Godzina otwarcia ofert:
10:00
Miejsce złożenia oferty:
[link dostępny w aplikacji]
Numer UZP/TED:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (72,88KB)
Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (483,84KB)
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (540,73KB)
Informacja z otwarcia ofert.pdf (299,87KB)
Wyjaśnienie treści SWZ 2.pdf (814,71KB)
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (769,73KB)
ZIP
Dok. techniczna cz. II.zip (730,75KB)
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (116,88KB)
ZIP
Załączniki SWZ.zip (16,92MB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli
Zmiana konstrukcji dachu, wymiana pokrycia dachowego, montaż okien połaciowych oraz remont łazienki i WC.
Część 2: Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w Rzadkiej Woli
Zmiana konstrukcji dachu, wymiana pokrycia dachowego, montaż okien połaciowych oraz remont łazienki i WC.
Dokumenty (9)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (72,88KB)pdf
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (483,84KB)pdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (540,73KB)pdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdf (299,87KB)pdf
- Wyjaśnienie treści SWZ 2.pdf (814,71KB)pdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdf (769,73KB)pdf
- Dok. techniczna cz. II.zip (730,75KB)zip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (116,88KB)pdf
- Załączniki SWZ.zip (16,92MB)zip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.