Najem mobilnych urządzeń monitorujących
Zamawiający: STRAŻ MIEJSKA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY, Warszawa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- m.st. Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na najem 2 mobilnych wież monitoringu wizyjnego dla Straży Miejskiej w Warszawie. Okres najmu: 12 miesięcy. Urządzenia muszą być mobilne, autonomiczne (zasilanie/bateria), z kamerami HD (zoom, podczerwień) i transmisją bezprzewodową. Realizacja na terenie m.st. Warszawy. Termin składania ofert: 12.06.2026 do 10:00.
Kluczowe wymagania
- Zaznaczenie pól TAK/NIE w Załączniku nr 2 (rygor odrzucenia oferty)
- Urządzenia muszą spełniać parametry techniczne z Załącznika nr 2
Treść ogłoszenia
Najem mobilnych urządzeń monitorujących.
SM.WZP.252.236.2026
Link do Platformy zakupowej (08.06.2026 r.)
Najem mobilnych urządzeń monitorujących
Postępowanie nr Z143/59119
Osoba kontaktowa:
Katarzyna Olszewska- Markos
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Straż Miejska m.st. Warszawy
Młynarska 43/45
01-170 Warszawa
NIP: 5252248481
Data założenia postępowania:
2026-06-08
Terminy
Termin składania
2026-06-12 10:00
Termin zadawania pytań
2026-06-10 23:59
Szczegóły postępowania
Tryb postępowania
Regulaminowe
Znak sprawy
SM.WZP.252.236.2026
Przedmiot zamówienia
Opis przedmiotu
Przedmiotem zamówienia jest najem dwóch (2) sztuk mobilnych urządzeń monitorujących (zwanych dalej „Urządzeniami”), dla zapewnienia ochrony i bezpieczeństwa pojazdów Straży Miejskiej m.st. Warszawy, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącą
Załącznik Nr 2
do niniejszego Ogłoszenia.
Szczegóły przedmiotów
Lp.
Przedmiot zamówienia
CPV/Index
Ilość
J.m
Załącznik
Uwagi
1.
Najem mobilnych urządzeń monitorujących
CPV/Indeks
1
szt.
Czytaj
Najem mobilnych urządzeń monitorujących
Jednostka miary:
szt.
Termin realizacji
:
Miejsce dostawy
:
Uwagi dodatkowe
:
Kryteria oceny oferty
Waga kryteriów
Lp.
Nazwa kryterium
Waga kryterium
1.
Cena
100%
Pytania do postępowania “Najem mobilnych urządzeń monitorujących”
Lista pytań
Lp.
Tytuł pytania
Data wysłania pytania
Status
Brak wyników do wyświetlenia
Załączniki
Informacja o wyborze..pdf
270.00 KB
12.06.2026 - 15:11:10
Odpowiedz na pytania_.pdf
238.97 KB
11.06.2026 - 12:28:23
Ogłoszenie_o_zamiarze udzielenia_zamówienia_.pdf
306.62 KB
08.06.2026 - 15:20:11
Załącznik Nr 1 do Ogłoszenia_Formularz oferty_wieże mobilne_.doc
70.14 KB
08.06.2026 - 15:20:11
Załącznik nr 2 do Ogłoszenia_OPZ_oferta techniczna_.docx
23.71 KB
08.06.2026 - 15:20:11
Załącznik nr 3 do Ogłoszenia_wzór umowy.pdf
308.23 KB
08.06.2026 - 15:20:11
Załącznik nr 4 do Ogłoszenia_klauzula_.pdf
156.12 KB
08.06.2026 - 15:20:11
załączniki do umowy.zip
585.80 KB
08.06.2026 - 15:20:11
Pobierz wszystkie
Dodatkowe informacje
Warunki korzystania z platformy
Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.
Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade, zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.
Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Deklaracja dostępności
Złóż ofertę
Zadaj pytanie
Części zamówienia (1)
Część 0: Najem 2 sztuk mobilnych wież monitoringu wizyjnego
Najem dwóch mobilnych wież z kamerami HD, zasilaniem autonomicznym i transmisją bezprzewodową na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (8)
- Informacja o wyborze..pdfpdf270.00 KB
- Odpowiedz na pytania_.pdfpdf238.97 KB
- Ogłoszenie_o_zamiarze udzielenia_zamówienia_.pdfpdf306.62 KB
- Załącznik Nr 1 do Ogłoszenia_Formularz oferty_wieże mobilne_.docdoc70.14 KB
- Załącznik nr 2 do Ogłoszenia_OPZ_oferta techniczna_.docxdocx23.71 KB
- Załącznik nr 3 do Ogłoszenia_wzór umowy.pdfpdf308.23 KB
- Załącznik nr 4 do Ogłoszenia_klauzula_.pdfpdf156.12 KB
- załączniki do umowy.zipzip585.80 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.