Dostawa wodomierzy przystosowanych do radiowego przesyłu danych na potrzeby Zakładu Gospodarki Wodno-Ściekowej Gminy Trzebownisko 2026
Zamawiający: GMINA TRZEBOWNISKO, Trzebownisko
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Trzebownisko
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę wodomierzy z radiowym przesyłem danych dla ZGW w Trzebownisku. Termin składania ofert: 25.03.2026 do godz. 9:45. Szczegóły techniczne, wadium i wymagania dokumentacyjne znajdują się w załączonym SIWZ.
Kluczowe wymagania
- Szczegóły dotyczące wadium i dokumentów w SIWZ
- Oferta w formie pisemnej
Treść ogłoszenia
Ukryj/pokaż menu przedmiotowe
Ukryj/pokaż menu przedmiotowe
Strona główna
UA
EN
DE
Zamówienia publiczne
Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji Publicznej
Zakład Gospodarki Wodno-Ściekowej Gminy Trzebownisko
ostatnio dodane
Wyszukiwarka
Szukaj
wyszukiwanie zaawansowane
ZApytanie ofertowe - ?Dostawa wodomierzy przystosowanych do radiowego przesyłu danych na potrzeby Zakładu Gospodarki Wodno - Ściekowej Gminy Trzebownisko 2026?
Inne
Zamówienia publiczne
ZApytanie ofertowe - ?Dostawa wodomierzy przystosowanych do radiowego przesyłu danych na potrzeby Zakładu Gospodarki Wodno - Ściekowej Gminy Trzebownisko 2026?
Trzebownisko 12.03.2026 r.
Adresat:
ZAPYTANIE CENOWE
ZAKŁAD GOSPODARKI WODNO-SCIEKOWEJ W TRZEBOWNISKU
zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pod nazwą:
„Dostawa wodomierzy przystosowanych do radiowego przesyłu danych na potrzeby Zakładu Gospodarki Wodno - Ściekowej Gminy Trzebownisko 2026”
zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia (w załączniku).
Ofertę prosimy przesłać w formie pisemnej do dnia 25.03.2026 r. do godz. 9
45
na adres:
ZAKŁAD GOSPODARKI WODNO-SCIEKOWEJ Gminy
Trzebownisko, 36 – 004 Łąka 417 D,
wraz wymaganymi załącznikami (szczegółowa procedura złożenia oferty, wraz wymaganymi dokumentami, informacja o wadium - w SIWZ oraz załącznikach do SIWZ)
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
tel. 17 77 13 760, 17 77 13 764
Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczono również na stronie BIP Zamawiającego:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki do pobrania
Lp.
Plik
Data dodania
Liczba pobrań
1
SIWZ wodomierze 2026.pdf (PDF, 1.00Mb)
2026-03-12 12:50:37
58 razy
2
Załączniki do SIWZ - Wodomierze Iperl 2026.docx (DOCX, 31.65Kb)
2026-03-12 12:50:37
58 razy
3
Projekt umowy - Załącznik nr 7 do SIWZ 2026.pdf (PDF, 455.66Kb)
2026-03-12 12:50:37
51 razy
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja
Osoba
Data
Dodanie dokumentu:
Tomasz Kot
12-03-2026 12:50:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Tomasz Kot
12-03-2026
Ostatnia aktualizacja:
Tomasz Kot
12-03-2026 12:50:37
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa wodomierzy przystosowanych do radiowego przesyłu danych
Dostawa wodomierzy z funkcją radiowego przesyłu danych dla potrzeb ZGW Gminy Trzebownisko.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.