Organizacja i prowadzenie kursów zawodowych dla uczestników projektu „Dobry zawód – lepsza przyszłość 2”
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W BYTOWIE, Bytów (województwo pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi szkoleniowe (kursy zawodowe) realizowane w ramach projektu „Dobry zawód – lepsza przyszłość 2”. Zamawiającym jest Powiat Bytowski. Termin składania ofert upływa 19 czerwca 2026 r. Brak szczegółów przedmiotu w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
eBoi / Jak załatwić sprawę
eWrota / BIPy jednostek
Menu przedmiotowe
Starostwo Powiatowe w Bytowie
Informacje
Struktura organizacyjna
Dzienniki Urzędowe Województwa Pomorskiego
Rada i Zarząd Powiatu
Rada Powiatu
Zarząd Powiatu
Transmisja obrad
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Platforma zakupowa Open Nexus
Wstępne ogłoszenia informacyjne
Informacje
Raport o stanie powiatu bytowskiego
Kwartalne informacje o wykonaniu budżetu
Raporty - programy polityki zdrowotnej
Opinie RIO
Petycje
Lobbing
Licytacja pojazdów
Klauzula CCTV
Poradnik interesanta
Wydziały
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Skargi i wnioski
Dla interesantów z trudnościami w komunikowaniu się
Ochrona danych osobowych
Informacja Publiczna
KSeF
Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe
Telefony alarmowe
Niezbędne informacje
Powiatowy Program Zapobiegania Przestępczości
Sprawozdania
Nieodpłatna pomoc prawna
Zapisz się na poradę
Gdzie można uzyskać pomoc ?
Przepisy prawne
Harmonogram pracy punktów
Konkursy ofert dla organizacji pozarządowych
Edukacja prawna
Terenowy Punkt Paszportowy w Bytowie
Polityka wewnętrzna
Zarządzenia Starosty
Rejestr porozumień
Programy
Porozumienia
Regulaminy
Inwestycje
Powiatowe jednostki, służby, inspekcje, straże i spółki
Wykaz jednostek
Jednostki oświatowe
Jednostki organizacyjne
Służby, inspekcje, straże
Spółki prawa handlowego
Punkt Potwiedzający Profil Zaufany ePUAP
Ogłoszenia
Nabór pracowników
Ogłoszenia wydziały
Biuro Rzeczy Znalezionych
Oświadczenia majątkowe
Rada i Zarząd Powiatu
Osoby wydające decyzje
Kierownicy jednostek organizacyjnych
Oświadczenia dodatkowe
Druki oświadczeń
Rejestry, ewidencje, archiwa sposoby i zasady udostępniania danych
Rejestry, ewidencje i archiwa prowadzone w Starostwie
System informacji o środowisku
Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie
Rada ds. Osób Niepełnosprawnych
Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych
Wybory samorządowe
Wybory samorządowe 2010
Wybory samorządowe 2014
Wybory samorządowe 2018
Wybory samorządowe 2024
Dostępność dla osób ze szczególnym potrzebami
Zarządzenie w sprawie powołania Koordynatora ds. dostępności w SP w Bytowie
Plany działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności
Raport za 2021
Raport za 2025
NIE - dla korupcji!
Sygnalista
Zgłoszenia zewnętrzne sygnalisty
Zgłoszenia wewnętrzne sygnalisty
Standardy ochrony małoletnich
Standardy ochrony małoletnich
Inne dane udostępnione publicznie
Kontrola zarządcza
Kontrole zewnętrzne
Audyt wewnętrzny
Organizacja działania Samorządu Powiatowego
Ustawa o Samorządzie Powiatowym
Ustawa o Pracownikach Samorządowych
Rejestr aktów prawa miejscowego
Statut
Regulamin Organizacyjny
Księga Jakości
Kodeks Etyczny
BOI
Stan sprawy
Ewidencja spraw
Tagi
uchwała
zarządzenie
Strona główna
Zamówienia publiczne
Termin składania ofert: 2026-06-19 09:00
ORGANIZACJA I PROWADZENIE KURSÓW ZAWODOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „DOBRY ZAWÓD – LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ 2”
Przejdź do załączników
Ogłoszenie nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 2026-06-11
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
ORGANIZACJA I PROWADZENIE KURSÓW ZAWODOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU „DOBRY ZAWÓD – LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ 2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bytowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjno - Prawny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ks.dr. Bolesława Domańskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 822 80 00
1.5.8.) Numer faksu: 59 822 80 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [adres e-mail dostępny w aplikacji]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: [link dostępny w aplikacji]
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.)
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja i prowadzenie kursów zawodowych
Usługa szkoleniowa polegająca na organizacji i prowadzeniu kursów zawodowych dla uczestników projektu.
Dokumenty (2)
- SWZ (PDF, 455.24Kb)
- załączniki do SWZ (ZIP, 4.08Mb)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.