Roczn i pięcioletnie przeglądy techniczne obiektów budowlanych Gminy Pełczyce
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA PEŁCZYCE, Pełczyce
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Pełczyce i obszar gminy Pełczyce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na usługi przeglądów technicznych obiektów budowlanych w zasobie Gminy Pełczyce. Postępowanie dotyczy zarówno przeglądów rocznych, jak i pięcioletnich. Termin składania ofert upłynął 18.06.2026. Zamawiający to Urząd Miejski w Pełczycach.
Kluczowe wymagania
- Brak powiązań kapitałowych
- Niepodleganie wykluczeniu z postępowania
Treść ogłoszenia
RIN.215.10.2026.ZO Wykonanie rocznych i pięcioletnich przeglądów technicznych obiektów budowlanych będących w zasobie Gminy Pełczyce | BIP - Urząd Miejski w Pełczycach
Przejdź do treści
Strona główna
UA
EN
DE
Wysoki kontrast
System Rada
Oświadczenia majątkowe
eBoi / Jak załatwić sprawę
Ekoportal
Miasto i Gmina Pełczyce
Dane teleadresowe
Organa
Referaty i pracownicy Urzędu Miejskiego
Burmistrz Pełczyc
Oświadczenia majątkowe
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Podatki i opłaty
Strategia rozwoju
Zarządzenia
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Pozostałe przetargi
Plan Zamówień Publicznych
Zapytania ofertowe
Wstępne ogłoszenia o zamówieniach publicznych
Konkursy
Zamówienia publiczne do 31.12.2020 r.
System Rada
Radni
Komisje
Głosowania
Interpelacje
Kalendarz posiedzeń
Sesje Rady
Protokoły
Uchwały
Projekty uchwał
Informacje
Rada (dane archiwalne- do końca kadencji 2014- 2018)
Rada
Komisje
Ogłoszenia o posiedzeniach Rady
Uchwały (do końca kadencji2014- 2018)
Protokoły
Informacje
Gminny Program Rewitalizacji
Jak załatwić sprawę
Ochrona danych osobowych
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Pełczyce
Planowanie przestrzenne
Jednostki organizacyjne oraz pomocnicze Gminy Pełczyce
Budżet
Oferty Inwestycyjne
Obwieszczenia
Rejestry i Ewidencje
Informacje nieudostępnione
Nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo udzielane na terenie Powiatu Choszczeńskiego
Środowisko
Łowiectwo
Konsultacje społeczne
Nagrody, odznaczenia i wyróżnienia
Petycje
Nabór na wolne stanowiska w UM w Pełczycach i jednostkach organizacyjnych Gminy Pełczyce
Gospodarka Odpadami
Gminny Program Opieki Nad Zabytkami
Gminna Ewidencja Zabytków
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Zwrot Podatku Akcyzowego dla rolników
Koordynator ds dostępności
Mieszkaniowy Zasób Gminy Pełczyce
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Zgromadzenia
Wybory
WYBORY PREZYDENTA RP
WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
WYBORY SAMORZĄDOWE
WYBORY DO SEJMU I SENATU RP
PODZIAŁ GMINY NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA
PODZIAŁ GMINY NA OKRĘGI WYBORCZE
UA
EN
DE
Wyznacz trasę
Zawdzoń
Wysoki kontrast
Biuletyn Informacji PublicznejUrzędu Miejskiego w Pełczycach
Wyszukiwarka
Szukaj
Biuletyn Informacji PublicznejUrzędu Miejskiego w Pełczycach
Wyszukiwarka
Szukaj
System Rada Oświadczenia majątkowe
eBoi / Jak załatwić sprawę
Ekoportal
Menu przedmiotowe
Miasto i Gmina Pełczyce
Dane teleadresowe
Organa
Referaty i pracownicy Urzędu Miejskiego
Burmistrz Pełczyc
Oświadczenia majątkowe
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Podatki i opłaty
Strategia rozwoju
Zarządzenia
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne
Pozostałe przetargi
Plan Zamówień Publicznych
Zapytania ofertowe
Wstępne ogłoszenia o zamówieniach publicznych
Konkursy
Zamówienia publiczne do 31.12.2020 r.
System Rada
Radni
Komisje
Głosowania
Interpelacje
Kalendarz posiedzeń
Sesje Rady
Protokoły
Uchwały
Projekty uchwał
Informacje
Rada (dane archiwalne- do końca kadencji 2014- 2018)
Rada
Komisje
Ogłoszenia o posiedzeniach Rady
Uchwały (do końca kadencji2014- 2018)
Protokoły
Informacje
Gminny Program Rewitalizacji
Jak załatwić sprawę
Ochrona danych osobowych
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Pełczyce
Planowanie przestrzenne
Jednostki organizacyjne oraz pomocnicze Gminy Pełczyce
Budżet
Oferty Inwestycyjne
Obwieszczenia
Rejestry i Ewidencje
Informacje nieudostępnione
Nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo udzielane na terenie Powiatu Choszczeńskiego
Środowisko
Łowiectwo
Konsultacje społeczne
Nagrody, odznaczenia i wyróżnienia
Petycje
Nabór na wolne stanowiska w UM w Pełczycach i jednostkach organizacyjnych Gminy Pełczyce
Gospodarka Odpadami
Gminny Program Opieki Nad Zabytkami
Gminna Ewidencja Zabytków
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Zwrot Podatku Akcyzowego dla rolników
Koordynator ds dostępności
Mieszkaniowy Zasób Gminy Pełczyce
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Zgromadzenia
Wybory
WYBORY PREZYDENTA RP
WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
WYBORY SAMORZĄDOWE
WYBORY DO SEJMU I SENATU RP
PODZIAŁ GMINY NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA
PODZIAŁ GMINY NA OKRĘGI WYBORCZE
BOI
Tagi
referat organizacyjny
referat inwestycji, nieruchomości i planowania przestrzennego gminy
referat rolnictwa i ochrony Środowiska
zarządzenie
referat finansowy
uchwała
centrum usług wspólnych w pełczycach
referat inwestycji
Strona główna
Zamówienia publiczne
Zapytania ofertowe
Czytaj tekst
RIN.215.10.2026.ZO Wykonanie rocznych i pięcioletnich przeglądów technicznych obiektów budowlanych będących w zasobie Gminy Pełczyce
Załączniki do pobrania
Plik
Nazwa
Data dodania
Pobrań
informacja z o wyborze RIN.2015.10.2026.ZO (PDF, 242.77Kb)
2026-06-18 14:03:47
4
informacja z otwarcia ofert RIN.215.10.2026.ZO (PDF, 234.77Kb)
2026-06-18 14:03:29
2
Załącznik nr 1 Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO Oferta (DOC, 50.50Kb)
2026-06-09 13:53:34
5
Załącznik nr 2 Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO Wykaz obiektów (PDF, 330.99Kb)
2026-06-09 13:53:34
6
Załącznik nr 3 Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO Oświadczenie o braku powiązan kapitałowych (DOC, 42.00Kb)
2026-06-09 13:53:34
1
Załącznik nr 4 Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (DOCX, 26.28Kb)
2026-06-09 13:53:34
2
Załącznik nr 5 Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO Klauzula RODO (DOCX, 29.44Kb)
2026-06-09 13:53:34
1
Załącznik nr 6 Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO Wzów umowy (DOC, 70.50Kb)
2026-06-09 13:53:34
2
Zapytanie ofertowe RIN.215.10.2026.ZO (PDF, 283.86Kb)
2026-06-09 13:53:34
7
Plik
Nazwa
Data dodania
Pobrań
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacjiDaniel Drożdż
Data wytworzenia: 09 cze 2026
Osoba dodająca informacjeDaniel Drożdż
Data publikacji: 09 cze 2026, godz. 13:53
Osoba aktualizująca informacjeDariusz Kusal
Data aktualizacji: 18 cze 2026, godz. 14:03
Urząd Miejski w Pełczycach [link dostępny w aplikacji]
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Wojewódzki
Monitor Sądowy i Gospodarczy
Kontakt
Rynek Bursztynowy 2
Pełczyce zachodniopomorskie
95 768 5038
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Serwis Biuletynu
Redakcja
Mapa strony
Rejestr
zmian
Instrukcja obsługi
Generator oświadczeń
majątkowych
Kalkulator
zezwolenia alkoholowego
Informacje
Polityka cookies
Polityka prywatności
Deklaracja dostępności
Statystyki oglądalności
Biuletyn Informacji Publicznej wer 1.9.5.a.7 BIP zgodny z WCAG 2.2 © 2003 -
2026 Wszystkie prawa
zastrzeżone. Wytwórnia Telewizyjno-Filmowa Alfa
Sp. z o.o.
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie rocznych i pięcioletnich przeglądów technicznych obiektów budowlanych
Usługa przeglądów technicznych budynków w zasobie Gminy Pełczyce, obejmująca przeglądy roczne i pięcioletnie.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.