Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2026
Zamawiający: Urząd Gminy Leoncin, Leoncin (województwo mazowieckie)
Budżet gminy Leoncin 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument to ogólny plan postępowań Gminy Leoncin na rok 2026. Nie zawiera szczegółów konkretnego zamówienia (przedmiotu, wartości, terminów). Jest to dokument planistyczny, a nie ogłoszenie o zamówieniu. Nie można złożyć oferty na podstawie tego pliku.
Treść ogłoszenia
BIP Gmina Leoncin
Mapa strony
Mapa strony
Instrukcja
Instrukcja
Kontrast dla osób słabowidzących
Kontrast dla osób słabowidzących
Mniejsza wielkość liter
Normalna wielkość liter
Większa wielkość liter
PL
RSS
RSS
biuletyn
informacji publicznej
Strona główna
Wyszukaj (Lupa)
Wyszukiwanie zaawansowane
hamburger
×
Gmina
BIP Jednostki organizacyjne
Urząd Gminy
Samorząd
Prawo lokalne
Zagospodarowanie przestrzenne
Przetargi
Zapytania ofertowe
Praca
Referaty
Oświadczenia
Do pobrania
Informacje
Dostępność
RODO
Strona główna
Wyszukaj (Lupa)
Wyszukiwanie zaawansowane
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ GMINA LEONCIN
Strona główna
Strona główna
Przetargi
Plan postępowań
Plan postępowań
Gmina
BIP Jednostki organizacyjne
Urząd Gminy
Samorząd
Prawo lokalne
Zagospodarowanie przestrzenne
Przetargi
Zapytania ofertowe
Praca
Referaty
Oświadczenia
Do pobrania
Informacje
Dostępność
RODO
Wczytywanie...
Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Leoncin
Redakcja
Administrator
Jarosław Mosakowski
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Urząd Gminy Leoncin
Urząd Gminy Leoncin
ul. Partyzantów 3
05-155 Leoncin
Informacje
Mapa strony
Rejestr zmian
Statystyki odwiedzin
Aktualizacje
Ostatnia modyfikacja
2026-06-18 12:08:03
Licznik odwiedzin ogółem
11 148
Licznik odwiedzin w m-cu 2026-05
923
CMS & Hosting: Nefeni Sp. z o.o.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką Plików Cookies
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Zamknij
Plan postępowań
2026-01-27 08:59
Załączniki
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2026.pdf
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2026.pdf
235.55 KB
Plan postepowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2025-1.pdf
Plan postepowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2025-1.pdf
256.21 KB
Plan postepowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2025 - aktualizacja 2025-08-01-1.pdf
Plan postepowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2025 - aktualizacja 2025-08-01-1.pdf
336.36 KB
Plan postepowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2025 - aktualizacja-1.pdf
Plan postepowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2025 - aktualizacja-1.pdf
268.67 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Poprzednie wersje
Poprzednie wersje
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak szczegółów przedmiotu zamówienia
Dokument planistyczny bez danych o konkretnym zamówieniu.
Dokumenty (1)
- InstrukcjaInstrukcjapdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.