II przetarg ustny na najem lokalu użytkowego w Książkach
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Książki, ul. Księdza Kujawskiego 1
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego o powierzchni 31 m² w miejscowości Książki (ul. Księdza Kujawskiego 1). Lokal przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, wyposażony w wodę, kanalizację i prąd, ale bez ogrzewania. Najem na okres do 3 lat. Przetarg odbędzie się 22.11.2024 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium: 465,00 zł przelewem do 18.11.2024 r.
- Dowód tożsamości
- Wypis z KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności (ważne 6 m-cy)
- Zaświadczenie ZUS o niezaleganiu (ważne 30 dni)
- Zaświadczenie US o niezaleganiu (ważne 30 dni)
- Zaświadczenie o NIP i REGON
- Zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami czynszowymi (jeśli dotyczy)
- Przedstawienie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie II przetarg.pdf (123,39KB)PDFRegulamin II przetarg.pdf (167,09KB)PDFZarzadzenie 97.2024.pdf (124,00KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (326,13KB)
Części zamówienia (2)
Część 1: Lokal użytkowy ul. Księdza Kujawskiego 1
Najem lokalu użytkowego o powierzchni 31 m² w budynku na działce 514/3.
Część 2: Lokal użytkowy ul. Księdza Kujawskiego 1
Najem lokalu użytkowego o powierzchni 31 m² w Książkach.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie II przetarg.pdf (123,39KB)pdf
- Regulamin II przetarg.pdf (167,09KB)pdf
- Zarzadzenie 97.2024.pdf (124,00KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (326,13KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.