Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Łopatki
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- miejscowość Łopatki
Podsumowanie
Wójt Gminy Książki ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Łopatki. Przedmiotem jest działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Przetarg odbędzie się 22.11.2024 r. w siedzibie Urzędu Gminy Książki. Wymagane jest wpłacenie wadium w terminie do 18.11.2024 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w formie przelewu do 18.11.2024 r.
- Wysokość wadium: 10% ceny wywoławczej
- Osobiste stawiennictwo (lub pełnomocnictwo) małżonków przy majątku wspólnym
- Dokumenty tożsamości (osoby fizyczne) lub wypis z rejestru (osoby prawne)
- Zezwolenie na nabycie nieruchomości (cudzoziemcy)
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie III przetarg.pdf (125,42KB)PDFRegulamin III przetarg.pdf (166,24KB)DOCXPełnomocnictwo małżonka.docx (11,92KB)PDFPełnomocnictwo małżonka.pdf (117,51KB)PDFZarzadzenie 95.2024.pdf (104,74KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (326,13KB)PDFInformacja o wynikach III przetragu - Łopatki.pdf (105,75KB)PDFSprostowanie omyłki pisarskiej.pdf (407,21KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości w miejscowości Łopatki
Sprzedaż nieruchomości (działki) przeznaczonej pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.
Dokumenty (8)
- Ogłoszenie III przetarg.pdf (125,42KB)pdf
- Regulamin III przetarg.pdf (166,24KB)pdf
- Pełnomocnictwo małżonka.docx (11,92KB)docx
- Pełnomocnictwo małżonka.pdf (117,51KB)pdf
- Zarzadzenie 95.2024.pdf (104,74KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (326,13KB)pdf
- Informacja o wynikach III przetragu - Łopatki.pdf (105,75KB)pdf
- Sprostowanie omyłki pisarskiej.pdf (407,21KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.