II przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości w miejscowościach Osieczek i Łopatki
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Osieczek, Łopatki (Gmina Książki)
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę trzech nieruchomości gruntowych (rolnych i drogowych) w miejscowościach Osieczek i Łopatki na okres do 31 sierpnia 2027 r. Przeznaczenie: cele rolnicze. Przetarg odbędzie się 8 listopada 2024 r. w Urzędzie Gminy Książki.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium przelewem do 04.11.2024 r.
- Przedstawienie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub wypisu z rejestru i upoważnienia (osoby prawne)
- Przedstawienie pełnomocnictwa (pełnomocnicy)
- Podanie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o II przetargu.pdf (123,87KB)PDFRegulamin II przetargu.pdf (129,29KB)PDFZarządzenie regulamin i powołanie komisji II przetarg.pdf (103,15KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (326,13KB)
Części zamówienia (3)
Część 1: Osieczek - działka 760 cz.
Dzierżawa terenu o przeznaczeniu jako drogi wewnętrzne.
Część 2: Łopatki - działka 369
Dzierżawa terenu o przeznaczeniu rolniczym.
Część 3: Łopatki - działka 68/4 cz.
Dzierżawa terenu o przeznaczeniu zabudowy zagrodowej.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o II przetargu.pdf (123,87KB)pdf
- Regulamin II przetargu.pdf (129,29KB)pdf
- Zarządzenie regulamin i powołanie komisji II przetarg.pdf (103,15KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (326,13KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.