I przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego w Książkach
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Książki, ul. Księdza Kujawskiego 1
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego o powierzchni 31 m² w miejscowości Książki (ul. Księdza Kujawskiego 1). Lokal przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, wyposażony w wodę, kanalizację i prąd, ale bez ogrzewania. Najem na okres do 3 lat. Przetarg odbędzie się 22.08.2024 r.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium w terminie do 16.08.2024 r.
- Wniesienie kaucji w wysokości 3-miesięcznego czynszu netto po wygraniu
- Przedłożenie dokumentów: dowód tożsamości, wypis z KRS/CEIDG, zaświadczenia ZUS i US (ważne 30 dni), NIP/REGON
- Brak zaległości czynszowych (w przypadku prowadzenia działalności w komunalnych lokalach)
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o przetargu - lokal użytkowy.pdf (123,29KB)PDFRegulamin przetargu - lokal użytkowy.pdf (127,56KB)PDFZarządzenie 66-2024.pdf (103,23KB)PDFklauzula informacyjna.pdf (326,13KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Lokal użytkowy ul. Księdza Kujawskiego 1
Najem lokalu użytkowego o powierzchni 31 m² w budynku na działce 514/3.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o przetargu - lokal użytkowy.pdf (123,29KB)pdf
- Regulamin przetargu - lokal użytkowy.pdf (127,56KB)pdf
- Zarządzenie 66-2024.pdf (103,23KB)pdf
- klauzula informacyjna.pdf (326,13KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.