I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości w miejscowości Książki, Osieczek, Szczuplinki, Łopatki, Zaskocz
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Książki, Osieczek, Szczuplinki, Łopatki, Zaskocz
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę gruntów należących do Gminy Książki na okres do 31 sierpnia 2027 r. Przedmiotem są nieruchomości o różnym przeznaczeniu: od terenów zabudowy usługowej i przemysłowej, przez strefy rozwoju osadnictwa, po grunty rolnicze i drogi wewnętrzne. Przetarg odbywa się w trybie licytacji ustnej.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium na konto Urzędu Gminy w terminie do 16.08.2024 r.
- Przedstawienie dowodu tożsamości (osoby fizyczne) lub wypisu z rejestru i upoważnienia (osoby prawne)
- Przedstawienie pełnomocnictwa (pełnomocnicy)
- Podanie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie o przetargu - dzierżawa gruntów w miejscowości Książki Osieczek Szczuplinki Łopatki Zaskocz.pdf (142,37KB)PDFRegulamin przetargu - dzierżawa gruntów w miejscowości Książki Osieczek Szczuplinki Łopatki Zaskocz.pdf (145,53KB)PDFZarządzenie 64-2024.pdf (102,98KB)PDFklauzula informacyjna.pdf (326,13KB)
Części zamówienia (4)
Część 1: Książki - działka 328/2 cz. (usługowa/przemysłowa)
Dzierżawa gruntu o powierzchni 0,5000 ha pod zabudowę usługową, przemysłową lub magazyny.
Część 2: Książki - działka 621/8 (osadnictwo)
Dzierżawa gruntu o powierzchni 0,3591 ha w strefie rozwoju osadnictwa.
Część 3: Książki - działki 277/5 cz. (rolne)
Dzierżawa trzech części działki 277/5 cz. o łącznej powierzchni ok. 0,043 ha pod cele rolnicze.
Część 4: Osieczek - działka 760 cz. (drogi)
Dzierżawa gruntów o powierzchni 0,0407 ha o przeznaczeniu jako drogi wewnętrzne.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie o przetargu - dzierżawa gruntów w miejscowości Książki Osieczek Szczuplinki Łopatki Zaskocz.pdf (142,37KB)pdf
- Regulamin przetargu - dzierżawa gruntów w miejscowości Książki Osieczek Szczuplinki Łopatki Zaskocz.pdf (145,53KB)pdf
- Zarządzenie 64-2024.pdf (102,98KB)pdf
- klauzula informacyjna.pdf (326,13KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.