Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Książki
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Książki
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości należącej do Gminy Książki. Przetarg odbędzie się 27.06.2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury. Wymagane jest wpłacenie wadium w terminie do 21.06.2024 r. Nabywca ponosi koszty aktu notarialnego i wpisu do księgi wieczystej oraz odpowiada za ewentualne wznowienie granic.
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium (10% ceny wywoławczej) przelewem do 21.06.2024 r.
- Osobiste stawiennictwo (lub pełnomocnictwo) małżonków przy majątku wspólnym
- Dokument tożsamości (osoby fizyczne) lub wypis z rejestru (osoby prawne)
- Zezwolenie na nabycie nieruchomości (cudzoziemcy)
- Wskazanie numeru rachunku bankowego do zwrotu wadium
Treść ogłoszenia
PDFOgłoszenie przetarg I.pdf (127,36KB)DOCXPełnomocnictwo małżonka.docx (11,73KB)PDFPełnomocnictwo małżonka.pdf (119,10KB)PDFRegulamin przetarg I.pdf (132,53KB)PDFZarządzenie nr 49.2024.pdf (103,02KB)PDFKlauzula informacyjna.pdf (326,13KB)PDFInformacja o wynikach przetragu.pdf (418,23KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości w miejscowości Książki
Sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Książki w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie przetarg I.pdf (127,36KB)pdf
- Pełnomocnictwo małżonka.docx (11,73KB)docx
- Pełnomocnictwo małżonka.pdf (119,10KB)pdf
- Regulamin przetarg I.pdf (132,53KB)pdf
- Zarządzenie nr 49.2024.pdf (103,02KB)pdf
- Klauzula informacyjna.pdf (326,13KB)pdf
- Informacja o wynikach przetragu.pdf (418,23KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.