Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Książki
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Książki
Podsumowanie
Zamówienie na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Książki oraz odbiór odpadów z PSZOK. Realizacja w okresie od 01.02.2024 do 31.12.2024. Kryteria oceny: cena (60%) oraz aspekty środowiskowe i społeczne (40%). Składanie ofert wyłącznie przez platformę e-Zamówienia za pomocą formularza ofertowego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Kluczowe wymagania
- Brak podstaw do wykluczenia
- Spełnienie warunków udziału w postępowaniu
- Złożenie oświadczenia JEDZ (pod rygorem nieważności)
- Podpis kwalifikowany elektroniczny na formularzu oferty
Treść ogłoszenia
PDF2023-OJS244-769918-pl2.pdf (763,84KB)PDFSWZ14.pdf (1,26MB)DOCXZAŁĄCZNIK 1 FORMULARZ OFERTY.docx (38,92KB)DOCXZałącznik nr 1a -opis_przedmiotu_zamowienia1.docx (36,29KB)ZIPespd-request 3.zip (76,87KB)DOCZałącznik-nr-32.doc (57,00KB)DOCXZałącznik nr 4 - wykaz usług1.docx (18,98KB)DOCXZałącznik nr 4a - wykaz urządzeń i wyposażenia1.docx (22,19KB)DOCXZałącznik-nr-5-projekt-umowy1.docx (58,04KB)DOCXZałącznik-nr-6-oświadczenie-o-przynależności-albo-braku-przynależności-do-tej-samej-grupy-kapitałowej.docx (28,91KB)DOCXZałącznik-nr-7-oświadczenie-RODO-11.docx (26,07KB)DOCXZałącznik-nr-8-oświadczenie-wykonawców-wspólnie-ubiegających-o-zamówienie-11.docx (20,51KB)DOCXZałącznik-nr-9-wykaz-instalacji-komunalnych.docx (22,99KB)DOCXZałącznik-nr-10-do-SWZ-oświadczenie-o-aktualności-informacji.docx (22,70KB)DOCXZałącznik-nr-11-Umowa-powierzenia-i-przetwarzania-danych-osobowych.docx (21,14KB)PDFInformacja o kwocie.pdf (118,99KB)PDFinformacja z sesji otwarcia ofert1.pdf (510,54KB)PDFINFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ1.pdf (798,34KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Książki oraz odbiór odpadów zgromadzonych w PSZOK.
Dokumenty (18)
- 2023-OJS244-769918-pl2.pdf (763,84KB)pdf
- SWZ14.pdf (1,26MB)pdf
- ZAŁĄCZNIK 1 FORMULARZ OFERTY.docx (38,92KB)docx
- Załącznik nr 1a -opis_przedmiotu_zamowienia1.docx (36,29KB)docx
- espd-request 3.zip (76,87KB)zip
- Załącznik-nr-32.doc (57,00KB)doc
- Załącznik nr 4 - wykaz usług1.docx (18,98KB)docx
- Załącznik nr 4a - wykaz urządzeń i wyposażenia1.docx (22,19KB)docx
- Załącznik-nr-5-projekt-umowy1.docx (58,04KB)docx
- Załącznik-nr-6-oświadczenie-o-przynależności-albo-braku-przynależności-do-tej-samej-grupy-kapitałowej.docx (28,91KB)docx
- Załącznik-nr-7-oświadczenie-RODO-11.docx (26,07KB)docx
- Załącznik-nr-8-oświadczenie-wykonawców-wspólnie-ubiegających-o-zamówienie-11.docx (20,51KB)docx
- Załącznik-nr-9-wykaz-instalacji-komunalnych.docx (22,99KB)docx
- Załącznik-nr-10-do-SWZ-oświadczenie-o-aktualności-informacji.docx (22,70KB)docx
- Załącznik-nr-11-Umowa-powierzenia-i-przetwarzania-danych-osobowych.docx (21,14KB)docx
- Informacja o kwocie.pdf (118,99KB)pdf
- informacja z sesji otwarcia ofert1.pdf (510,54KB)pdf
- INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ1.pdf (798,34KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.