Termomodernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Kamionnie – etap II
Zamawiający: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHOWIE, Ostrówek (województwo mazowieckie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kamionnie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie rozstrzygnięte. Oferta nie jest już przyjmowana. Termin składania ofert upłynął 18.06.2026. Przedmiotem jest termomodernizacja dachu w szkole w Kamionnie. Wartość poniżej 170 tys. zł netto. Tryb: zapytanie ofertowe.
Treść ogłoszenia
CUW.26.2.12.2026 Wersja strony w formacie XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Szczegóły Zamówienie na Termomodernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Kamionnie – etap II Status zamówienia rozstrzygnięte Nr sprawy CUW.26.2.12.2026 Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kamionnie Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Rodzaj zamówienia Roboty budowlane cena poniżej 170 000,00 zł netto Termin składania ofert 18.06.2026 godz. 10:00 Sposób składania ofert [adres e-mail dostępny w aplikacji] rozstrzygnięcie Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w załączniku. Załączniki Zaproszenie do składania ofert pdf, 320 kB Metryczka dla załącznika Zaproszenie do składania ofert Podmiot udostępniający: Centrum Usług Wspólnych w Łochowie Wytworzył: Iwona Kowalczyk Odpowiedzialny za treść: Agnieszka Styś Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Agnieszka Styś Data opublikowania: 03.06.2026 16:21 Liczba pobrań: 11 Załącznik Nr 1 - Dokumentacja techniczna 7z, 2.01 MB Metryczka dla załącznika Załącznik Nr 1 - Dokumentacja techniczna Podmiot udostępniający: Centrum Usług Wspólnych w Łochowie Wytworzył: Iwona Kowalczyk Odpowiedzialny za treść: Agnieszka Styś Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Agnieszka Styś Data opublikowania: 03.06.2026 16:21 Liczba pobrań: 13 Załączniki 2-5 7z, 351 kB Metryczka dla załącznika Załączniki 2-5 Podmiot udostępniający: Centrum Usług Wspólnych w Łochowie Wytworzył: Iwona Kowalczyk Odpowiedzialny za treść: Agnieszka Styś Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Agnieszka Styś Data opublikowania: 03.06.2026 16:21 Liczba pobrań: 11 Informacja z otwarcia ofert pdf, 146 kB Metryczka dla załącznika Informacja z otwarcia ofert Podmiot udostępniający: Centrum Usług Wspólnych w Łochowie Wytworzył: Monika Słowik Odpowiedzialny za treść: Agnieszka Styś Data wytworzenia: 18.06.2026 Opublikował w BIP: Agnieszka Styś Data opublikowania: 18.06.2026 11:07 Liczba pobrań: 4 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty pdf, 510 kB Metryczka dla załącznika Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty Podmiot udostępniający: Centrum Usług Wspólnych w Łochowie Wytworzył: Monika Słowik Odpowiedzialny za treść: Agnieszka Styś Data wytworzenia: 19.06.2026 Opublikował w BIP: Agnieszka Styś Data opublikowania: 19.06.2026 13:39 Liczba pobrań: 3 Metryczka Podmiot udostępniający: Centrum Usług Wspólnych w Łochowie Wytworzył: Iwona Kowalczyk Odpowiedzialny za treść: Agnieszka Styś Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Agnieszka Styś Data opublikowania: 03.06.2026 16:21 Ostatnio zaktualizował: Agnieszka Styś Data ostatniej aktualizacji: 19.06.2026 13:41 Liczba wyświetleń: 98 Powiadom znajomego ajax-response Powiadom znajomego Twoje imię i nazwisko Pole wymagane * Twój adres e-mail Pole wymagane * Tytuł e-maila Pole wymagane * Adres e-mail znajomego Pole wymagane * Pytanie antyspamowe Podaj słownie wynik działania: 16 minus 9 Pole wymagane * * Pole wymagane Drukuj Zapisz do PDF Powiadom znajomego poprzednie wersje Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Termomodernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Kamionnie – etap II
Przedmiotem jest termomodernizacja dachu w budynku szkoły w Kamionnie.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.