Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości Gminy Wróblew
Zamawiający: GMINA WRÓBLEW, Wróblew (województwo łódzkie)
Budżet gminy Wróblew 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
To ogłoszenie o wyniku przetargu, a nie zaproszenie do składania ofert. Przetarg już się odbył (29.05.2026), a nieruchomość została oddana w dzierżawę Panu Zbigniewowi Błaszczykowi za kwotę 11 200,00 zł. Nie ma możliwości złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego,
na dzierżawę nieruchomości będących własnością Gminy Wróblew.
Lp.
Data, miejsce i rodzaj przetargu
Oznaczenie nieruchomości
Osoby dopuszczone do przetargu
Cena wywoławcza
Cena uzyskana w przetargu, nabywca
1.
· 29.05.2026 r.
· Sala konferencyjna Urzędu Gminy Wróblew
· I przetarg ustny nieograniczony
· Działka nr ewid. 25/4
o pow. 3,7001ha
· KW SR1S/00043743/7
· Miejscowość: Kościerzyn
· Obręb geodezyjny: Kościerzyn Rozparcelowany Majątek
· Pan Zbigniew Błaszczyk
11 000,00 zł
· 11.200,00 zł – Pan Zbigniew Błaszczyk
Wróblew, dnia 08.06.2026 r.
Wójt Gminy
(-) Tomasz Woźniak
Części zamówienia (1)
Część 0: Dzierżawa nieruchomości rolnych (działka nr ewid. 25/4, Kościerzyn)
Dzierżawa działki o powierzchni 3,7001 ha w miejscowości Kościerzyn.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.