Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy i Miasta Nisko
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA NISKO, Nisko (województwo podkarpackie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina i Miasto Nisko
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na konserwację rowów melioracyjnych na terenie Gminy i Miasta Nisko. Termin składania ofert: 17.06.2026 r. godz. 11:00. Brak szczegółów technicznych, wartości i wymagań w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe : ZP.271.1.18.2026 Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy i Miasta Nisko. Termin składania ofert: 17.06.2026r. godz. 11:00
Części zamówienia (1)
Część 0: Konserwacja rowów melioracyjnych
Usługa konserwacji rowów melioracyjnych na terenie Gminy i Miasta Nisko.
Dokumenty (6)
- Zapytanie ofertowe393.6KBpdfPobierzpdf
- Formularz Oferty30.9KBdocxPobierzdocx
- Projekt umowy733.72KBpdfPobierzpdf
- Plan sytuacyjny1.14MBpdfPobierzpdf
- Przedmiar224.34KBpdfPobierzpdf
- Przedmiar222.33KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.