Plan postępowań na rok 2026 w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA NISKO, Nisko (województwo podkarpackie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument to planowanie wewnętrznego harmonogramu zamówień publicznych na rok 2026. Nie jest to ogłoszenie o zamówieniu, nie zawiera szczegółów przedmiotu, wartości ani terminów składania ofert. Brak danych do oceny możliwości złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
Plan postępowań na rok 2026 w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko.-------------------------------------------------------------------------1 Plan postępowań na rok 2026 z dnia 13.01.2026r.2 Plan postępowań na rok 2026 z dnia 29.04.2026r.3 Plan postępowań
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak szczegółów przedmiotu zamówienia
Dokument zawiera jedynie planowanie wewnętrznego harmonogramu postępowań na rok 2026.
Dokumenty (6)
- 1 Plan postępowań 2026 r. z 13.01.2026r454.43KBpdfPobierzpdf
- 2 Plan postępowań 2026 r. z 29.04.2026r317.93KBpdfPobierzpdf
- 3 plan postępowań 2026 r. z 10.06.2026r428.09KBpdfPobierzpdf
- 4 Plan postępowań 2026 r. z 22.07.2026r52.72KBpdfPobierzpdf
- 5 Plan postępowań 2026 r. z 05.08.2026r382.28KBpdfPobierzpdf
- 6 Plan postępowań 2026r. z 12.08.2026r.418.23KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.