Wykonanie wycinki wraz zagospodarowaniem 1 drzewa dębu szypułkowego z działki nr 89 w Wielątkach Folwark
Zamawiający: URZĄD GMINY RZĄŚNIK, Rząśnik
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Wielątki Folwark, działka nr 89
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie (poniżej 130 tys. PLN) na wycinkę i zagospodarowanie jednego dębu szypułkowego w Wielątkach Folwark. Termin składania ofert upłynął 27.01.2021. Postępowanie zostało już zamknięte (dostępne są informacje z otwarcia ofert i wynik). Oferta nie jest już przyjmowana.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 130 000 PLNWykonanie wycinki wraz zagospodarowaniem 1 drzewa dębu szypułkowego z działki nr...Zamówienia publiczne poniżej 130 000 PLNWycinka drzew rosnących w pasie drogowym w związku z planowaną przebudową drogi gminnej w miejscowości Grodziczno, w gminie RząśnikRemont świetlicy wiejskiej w Wólce LubielskiejWykonanie wycinki wraz zagospodarowaniem 1 drzewa dębu szypułkowego z działki nr 89 w Wielątkach Folwark o obwodzie na wysokości 130 cmZałącznikiZapytanie ofertowe172.22KBpdfPobierzZapytanie ofertowe wersja edytowalna87KBdocPobierzInformacja z otwarcia ofert174.62KBpdfPobierzInformacja o wyniku zapytania ofertowego221.56KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:21 stycznia 2021 08:26Dokument wprowadzony do BIP przez:Adam KoczkodonIlość wyświetleń:38227 stycznia 2021 12:46(Ewa Ćwik) - Dodanie załącznika [wynik_dab.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)27 stycznia 2021 12:46(Ewa Ćwik) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_dab.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 stycznia 2021 08:26(Adam Koczkodon) - Skopiowanie wiadomości - Wykonanie wycinki wraz zagospodarowaniem 1 drzewa dębu szypułkowego z działki nr 89 w Wielątkach Folwark o obwodzie na wysokości 130 cm
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie wycinki wraz zagospodarowaniem 1 drzewa dębu szypułkowego z działki nr 89 w Wielątkach Folwark
Wycinka i zagospodarowanie jednego drzewa dębu szypułkowego o obwodzie na wysokości 130 cm.
Dokumenty (4)
- Zapytanie ofertowe172.22KBpdfPobierzpdf
- Zapytanie ofertowe wersja edytowalna87KBdocPobierzdoc
- Informacja z otwarcia ofert174.62KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku zapytania ofertowego221.56KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.