Wycinka drzew w pasie drogowym (Grodziczno) i zagospodarowanie dębu (Wielątki Folwark)
Zamawiający: URZĄD GMINY RZĄŚNIK, Rząśnik
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Grodziczno (gmina Rząśnik), Wielątki Folwark (działka nr 89)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje wycinkę drzew w pasie drogowym drogi gminnej w Grodzicznie (gmina Rząśnik) oraz wykonanie wycinki i zagospodarowania jednego dębu szypułkowego na działce nr 89 w Wielątkach Folwark. Postępowanie dotyczy prac ziemno-lesicznych. Brak informacji o wartościach szacunkowych, terminach składania ofert oraz szczegółowych wymaganiach w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia publiczne poniżej 130 000 PLNWycinka drzew rosnących w pasie drogowym w związku z planowaną przebudową drogi...Zamówienia publiczne poniżej 130 000 PLNWykonanie wycinki wraz zagospodarowaniem 1 drzewa dębu szypułkowego z działki nr 89 w Wielątkach Folwark o obwodzie na wysokości 130 cmWycinka drzew rosnących w pasie drogowym w związku z planowaną przebudową drogi gminnej w miejscowości Grodziczno, w gminie RząśnikZałącznikiZałączniki od nr 1 Formularz ofertowy wersja edytowalna15.92KBdocxPobierzZałączniki od nr 2 Kosztorys ofertowy wersja edytowalna11.31KBxlsxPobierzZAłacznik Nr 3 Przedmiar robót wewsja edytowalna10.7KBxlsxPobierzZałącznik Nr 4 Projekt umowy wewsja edytowalna25.19KBdocxPobierzZapytanie ofertowe + załączniki od nr 1 do nr 41.84MBpdfPobierzInformacja z otwarcia ofert136.7KBpdfPobierzInformacja o wyniku zapytania ofertowego290.66KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:21 stycznia 2021 08:25Dokument wprowadzony do BIP przez:Adam KoczkodonIlość wyświetleń:43325 stycznia 2021 13:47(Ewa Ćwik) - Dodanie załącznika [wynik_drzewa_grodziczno.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)25 stycznia 2021 13:46(Ewa Ćwik) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_strona_internetowa_wycinka_drzew_grodziczno.pdf ] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 stycznia 2021 08:25(Adam Koczkodon) - Skopiowanie wiadomości - Wycinka drzew rosnących w pasie drogowym w związku z planowaną przebudową drogi gminnej w miejscowości Grodziczno, w gminie Rząśnik
Części zamówienia (1)
Część 0: Wycinka drzew w pasie drogowym w Grodzicznie oraz wycinka dębu w Wielątkach Folwark
Wykonanie wycinki drzew rosnących w pasie drogowym drogi gminnej w Grodzicznie oraz wycinka i zagospodarowanie jednego dębu szypułkowego na działce nr 89 w Wielątkach Folwark.
Dokumenty (7)
- Załączniki od nr 1 Formularz ofertowy wersja edytowalna15.92KBdocxPobierzdocx
- Załączniki od nr 2 Kosztorys ofertowy wersja edytowalna11.31KBxlsxPobierzxlsx
- ZAłacznik Nr 3 Przedmiar robót wewsja edytowalna10.7KBxlsxPobierzxlsx
- Załącznik Nr 4 Projekt umowy wewsja edytowalna25.19KBdocxPobierzdocx
- Zapytanie ofertowe + załączniki od nr 1 do nr 41.84MBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert136.7KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku zapytania ofertowego290.66KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.