Przetarg na Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Wiśniewo.
Zamawiający: URZĄD GMINY W WIŚNIEWIE, Wiśniewo
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie informację o zamieszczeniu SIWZ na stronie zamawiającego w dniu 07.06.2013 r. w BIP. Brak załączników, treści SIWZ, opisu przedmiotu zamówienia, wartości czy terminów. Nie można ocenić możliwości złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
W dniu 07.06.2013r. zostało zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 102979-2013. Zgodnie z art. 42 ustawy z 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tj Dz. U. z 2010r. Nr 113 poz. 759 ze zm.) na niniejszej stronie internetowej, zostaje umieszczona SIWZ. Zamawiający prosi o przesyłanie...
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o zamówieniu364.3KBpdfPobierz
- SIWZ532.16KBpdfPobierz
- Załączniki 1 do 6329.33KBpdfPobierz
- Załącznik 7434KBpdfPobierz
- Załącznik 8541.36KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.