Utrzymanie cieku Długi Potok w Chmieniu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Chmieleń
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na usługę utrzymania cieku wodnego Długi Potok w miejscowości Chmieleń. Termin składania ofert: 02.06.2026 do godz. 12:00. Oferta w zamkniętej kopercie w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta w Lubomierzu. Brak informacji o wartości zamówienia i szczegółowych wymaganiach w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usługę utrzymanie cieku Długi Potok w miejscowości Chmieleń...
zapytanie ofertowe na robotę budowlaną udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlanej: Remont drogi w kierunku posesji nr 100, 102 oraz w kierunku pól uprawnych w m. Pławna Górna (dz. nr 765, 735, 732, 876/1) uszkodzonej w wyniku wystąpienia powodzi we wrześniu 2024 r.
Uwaga:
Oferty należy składać w
siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Lubomierzu w sekretariacie w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na utrzymanie cieku Długi Potok” do dnia 02 czerwca 2026 r., do godz. 12.00.
zapytanie ofertowe Długi Potok
319.04
KB
Pobierz
zał nr 1 formularz ofertowy
32.5
KB
doc
Pobierz
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA
29
KB
doc
Pobierz
PROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ wł
274.13
KB
Pobierz
przedmiar utrzymanie cieku Długi Potok w m. Chmieleń gm. Lubomierz
11.62
KB
xlsx
Pobierz
Chmieleń mapka 1
174.65
KB
docx
Pobierz
informacja z otwarci ofert BIP
215.26
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
22 maja 2026 13:12
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
146
02 czerwca 2026 14:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarci_ofert_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 czerwca 2026 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarci_ofert_wl_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 czerwca 2026 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarci_ofert_wl_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
22 maja 2026 13:24
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 maja 2026 13:17
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 maja 2026 13:16
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 maja 2026 13:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [chmielen_mapka_1.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
22 maja 2026 13:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar_utrzymanie_cieku_dlugi_potok_w_m._chmielen_gm._lubomierz.xl sx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
22 maja 2026 13:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [projekt_umowy_trojstronnej_wl.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
22 maja 2026 13:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
22 maja 2026 13:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
22 maja 2026 13:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_dlugi_potok.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
22 maja 2026 13:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Utrzymanie cieku Długi Potok w miejscowości Chmieleń
Usługa utrzymania cieku wodnego Długi Potok w miejscowości Chmieleń.
Dokumenty (8)
- zapytanie ofertowe Długi Potok319.04KBpdfPobierzpdf
- zał nr 1 formularz ofertowy32.5KBdocPobierzdoc
- OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA29KBdocPobierzdoc
- PROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ wł274.13KBpdfPobierzpdf
- przedmiar utrzymanie cieku Długi Potok w m. Chmieleń gm. Lubomierz11.62KBxlsxPobierzxlsx
- Chmieleń mapka 1174.65KBdocxPobierzdocx
- informacja z otwarci ofert BIP215.26KBpdfPobierzpdf
- wyniki265.63KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.