Udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Golejów, koryto cieku Kózka w km 0+000-6+000
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na roboty budowlane polegające na udrożnieniu koryta cieku Kózka na odcinku 6 km. Zamawiający to Urząd Gminy i Miasta w Lubomierzu. Termin składania ofert upływa 11 czerwca 2026 r. do godz. 12:00 w siedzibie Urzędu. Przedmiot obejmuje prace melioracyjne i porządkowe na terenie Golejowa.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

zapytanie ofertowe na robotę budowlaną udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000...

Zapytanie ofertowe na roboty budowlane: Remont elewacji i wymiana stolarki okiennej w świetlicy wiejskiej w Pasieczniku.

zapytanie ofertowe na usługę utrzymanie cieku Długi Potok w miejscowości Chmieleń

Uwaga:

Oferty należy składać w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Lubomierzu w sekretariacie w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na udrożnienie koryta cieku Kózka” do dnia 11 czerwca 2026 r., do godz. 12.00.

zapytanie ofertowe ciek Kózka w Golejowie

318.03

KB

pdf

Pobierz

zał nr 1 formularz ofertowy

32.5

KB

doc

Pobierz

PROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ wł

275.84

KB

pdf

Pobierz

kózka 1.JPG

1.51

MB

png

Pobierz

kózka 2

833.2

KB

png

Pobierz

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA

29

KB

doc

Pobierz

Przedmiar Kózka

91.92

KB

pdf

Pobierz

odpowiedzi na pytania 28.05.26

220.97

KB

pdf

Pobierz

Informacja z otwarcia ofert

159.66

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

22 maja 2026 12:27

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

148

11 czerwca 2026 14:35

(

Gabriela Koman

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 maja 2026 08:21

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_28.05.26.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 maja 2026 13:25

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

22 maja 2026 13:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 maja 2026 13:22

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 maja 2026 12:29

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

22 maja 2026 12:28

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [przedmiar_kozka.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:28

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:28

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [kozka_2.png] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:28

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [kozka_1.jpg.png] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:27

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [projekt_umowy_trojstronnej_wl.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:27

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:27

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_ciek_kozka_w_golejowie.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

22 maja 2026 12:27

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000

    Roboty budowlane polegające na udrożnieniu i utrzymaniu koryta cieku Kózka na odcinku 6 km w miejscowości Golejów.

Dokumenty (11)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000 — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne