Przebudowa dróg gminnych w Golejowie, Wojciechowie i Pokrzywniku

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Golejów, Wojciechów, Pokrzywnik
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Małe zamówienie na roboty budowlane (przebudowa dróg) w trzech miejscowościach. Tryb art. 275 pkt 1 PZP (bez negocjacji). Postępowanie zakończone (publikacja wyników w kwietniu 2026). Brak szczegółów technicznych w treści ogłoszenia.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: Przebudowa dróg...

Plan zamówień publicznych na 2026r. 4 zmiana

Zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji i ekspertyzy ppoż. dla budynku przedszkola w Lubomierzu wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień.

Zapraszamy do złożenia oferty w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy PZP na

robotę budowlaną dotyczącą przebudowy dróg gminnych w Golejowie, Wojciechowie i Pokrzywniku.

Postępowanie prowadzone jest na platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji]

Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia:

ocds-148610-7493f43d-7c2c-438f-89da-66f87af7bdec

Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia):

[link dostępny w aplikacji]

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz

/-/ Mariusz Warowy

Informacja z otwarcia ofert

185.81

KB

pdf

Pobierz

wyniki upublicznienie

205.28

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

10 kwietnia 2026 14:41

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

98

21 maja 2026 14:54

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki_upublicznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 kwietnia 2026 14:56

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

10 kwietnia 2026 14:41

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa dróg gminnych w Golejowie, Wojciechowie i Pokrzywniku

    Roboty budowlane polegające na przebudowie dróg gminnych w trzech miejscowościach.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Przebudowa dróg gminnych w Golejowie, Wojciechowie i Pokrzywniku — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne