Remont wieży remizy OSP w Wojciechowie
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Wojciechów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane: remont wieży remizy OSP w Wojciechowie. Postępowanie toczy się w trybie zapytania ofertowego. Dokumentacja (opis, kosztorys, wzór umowy) dostępna w załącznikach na stronie BIP. Termin składania ofert nie został podany w tekście strony, należy go szukać w załączonym zapytaniu ofertowym.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na roboty budowlane: remont wieży remizy OSP w Wojciechowie
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego usługi nadzoru inwestorkiego : „Budowa drogi pieszo- rowerowej – odcinek 2 w ramach zadania „Budowa Cyklostrady – Trasa Via Regia na terenie Gminy Lubomierz”
Plan zamówień publicznych na 2026r. 2 zmiana
Umowa wzór.wł doc
193.94
KB
Pobierz
Opis remiza Wojciechów
51.48
KB
Pobierz
Kosztorys - przedmiar
404.26
KB
Pobierz
formularz ofertowy
112.48
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe remiza OSP Wojciechów.
286.25
KB
Pobierz
informacja z otwarcia
219.9
KB
Pobierz
wyniki
173.11
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
02 marca 2026 14:19
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
65
01 kwietnia 2026 12:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 marca 2026 13:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 marca 2026 10:42
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
02 marca 2026 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_remiza_osp_wojciechow..pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
02 marca 2026 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
02 marca 2026 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kosztorys_-_przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
02 marca 2026 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_remiza_wojciechow.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
02 marca 2026 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_wzor.wl_doc.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
02 marca 2026 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont wieży remizy OSP w Wojciechowie
Roboty budowlane polegające na remoncie wieży remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Wojciechów.
Dokumenty (7)
- Umowa wzór.wł doc193.94KBpdfPobierzpdf
- Opis remiza Wojciechów51.48KBpdfPobierzpdf
- Kosztorys - przedmiar404.26KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy112.48KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe remiza OSP Wojciechów.286.25KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia219.9KBpdfPobierzpdf
- wyniki173.11KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.