Zakup używanego samochodu dla OSP Milecice
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Milecice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup używanego samochodu dla OSP Milecice. Termin składania ofert: 16.10.2025 do 12:00. Oferta składana w siedzibie Urzędu Gminy Lubomierz lub e-mailem. Brak informacji o wartości szacunkowej i wymaganiach wyciągniętych z tekstu.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dostawe: Zakup używanego lekkiego...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 112578D w Maciejowcu [powódź – wrzesień 2024]
Plan zamówień publicznych na 2025r. - 9 zmiana
Oferty przygotowane na formularzu ofertowym załączonym do niniejszego postępowania należy składać w siedzibie urzędu: Plac Wolności 1, 59-623 Lubomierz
lub przesyłać na adres e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
do dnia 16 października 2025 r., do godz. 12.00
informacja o wyborze oferty
245.32
KB
Pobierz
informacja o ofertach
192.87
KB
Pobierz
zmiana zapytania ofertowego 10.10.25
220.08
KB
Pobierz
Projekt Umowy zmina zapisów
199.36
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe samochód OSP Milecice
326.55
KB
Pobierz
zał nr 1 formularz ofertowy
44
KB
doc
Pobierz
Projekt Umowy
199.38
KB
Pobierz
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA
138.76
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
08 października 2025 13:04
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
306
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
więcej »
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
20 października 2025 08:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_samochod_osp_milecice.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:27
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:27
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:27
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:27
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:27
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:26
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
16 października 2025 12:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_o_ofertach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [projekt_umowy_zmina_zapisow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 października 2025 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_ofertowego_10.10.25.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:05
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:05
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:05
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_samochod_osp_milecice.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 października 2025 13:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup używanego samochodu dla OSP Milecice
Dostawa używanego pojazdu samochodowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Milecicach.
Dokumenty (8)
- informacja o wyborze oferty245.32KBpdfPobierzpdf
- informacja o ofertach192.87KBpdfPobierzpdf
- zmiana zapytania ofertowego 10.10.25220.08KBpdfPobierzpdf
- Projekt Umowy zmina zapisów199.36KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe samochód OSP Milecice326.55KBpdfPobierzpdf
- zał nr 1 formularz ofertowy44KBdocPobierzdoc
- Projekt Umowy199.38KBpdfPobierzpdf
- OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA138.76KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.