Utrzymanie cieku Lubomierka w miejscowości Lubomierz

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na utrzymanie cieku Lubomierka w Lubomierzu. Termin składania ofert minął (wybór oferty 12.10.2025). Ważna zmiana z 09.10.2025: korekta błędu w przedmiarze - ilość wywozu nieczystości zwiększona z 100 m3 do 1000 m3. Postępowanie zakończone.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Zapytanie ofertowe na usługę utrzymanie cieku Lubomierka w miejscowości Lubomierz...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2025 r., do 31 marca 2026 r. z podziałem na części

Plan zamówień publicznych na 2025r. - 8 zmiana

Uwaga:

Do przedmiaru robót wkradł się błąd

„wywóz nieczystości wraz z utylizacją 100 m

3

prawidłowa ilośc to

1000

m

3

i taką ilośc należy uwzględnić przy wyliczeniu ceny usługi.

informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

260.79

KB

pdf

Pobierz

informacja z otwarcia ofert

121.73

KB

pdf

Pobierz

zmiana zapytania ofertowego 09.10 dotyczy ilości wywozu i utylizacji

212.31

KB

pdf

Pobierz

zapytanie ofertowe utrzymanie cieku Lubomierzka

313.48

KB

pdf

Pobierz

zał nr 1 formularz ofertowy

32.5

KB

doc

Pobierz

Zał nr 2 - Przedmiar dot. utrzymanie cieku Lubomierka

156.68

KB

pdf

Pobierz

zał nr 3 mapka Lubomierka

3

MB

pdf

Pobierz

Umowa projekt

178.32

KB

pdf

Pobierz

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA

138.76

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

03 października 2025 13:12

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

357

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

więcej »

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:23

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

14 października 2025 14:22

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:57

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

13 października 2025 14:56

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:14

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

09 października 2025 14:11

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_ofertowego_09.10_dotyczy_ilosci_wywozu_i_utylizacji_ .pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:13

(

Magdalena Szymańska

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_utrzymanie_cieku_lubomierzka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_-_przedmiar_dot._utrzymanie_cieku_lubomierka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_mapka_lubomierka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [umowa_projekt_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

03 października 2025 13:12

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Utrzymanie cieku Lubomierka w miejscowości Lubomierz

    Usługa utrzymania cieku wodnego Lubomierka w miejscowości Lubomierz, obejmująca m.in. wywóz i utylizację nieczystości.

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Utrzymanie cieku Lubomierka w miejscowości Lubomierz — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne