Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego LUBLIN II 0554
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający ogłasza sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki LUBLIN II o numerze 0554. Postępowanie dotyczy dostawy (sprzedaży) używanego pojazdu. Data publikacji ogłoszenia to 29 września 2025 r. Brak szczegółowych załączników w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o sprzedaży samochodu specjalnego pożarniczego LUBLIN II 0554
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy: „Doposażenie placu zabaw przy Żłobku Gminnym "Wojtusiowa Kraina" w Wojciechowie” w ramach programu ,,Aktywne Place Zabaw 2025’’
Trzecie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: budowa zbiornika przeciwpożarowego w Wojciechowie
Treść ogłoszenia wraz z formularzem ofertowym.
414.04
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku
124.99
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
29 września 2025 10:30
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
339
06 października 2025 14:36
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc01373120251006124111.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 września 2025 10:30
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc01359520250929083446.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 września 2025 10:30
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego LUBLIN II 0554
Sprzedaż jednego używanego samochodu specjalnego pożarniczego marki LUBLIN II.
Dokumenty (2)
- Treść ogłoszenia wraz z formularzem ofertowym.414.04KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku124.99KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.